Pływanie jest świetnym sposobem na zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej. Pływanie pomaga nauczyć się nowych umiejętności i zbudować pewność siebie. Nauka pływania służy również jako dobry sposób na uspokojenie i zrelaksowanie dzieci oraz zapewnienie im bezpieczeństwa na basenie i w wodzie.

Profesjonalna nauka pływania dla dzieci

Gdy Twoje dziecko staje się bardziej aktywne, możesz zacząć się zastanawiać, jak one może nauczyć się pływać. Wybierając lekcje pływania dla dzieci, należy wybrać szkołę nauki pływania dla dzieci z udokumentowanym doświadczeniem, szkołę, która ma dobrą opinię w Chełmcu. Naszym celem jest nauczenie dzieci wszystkich podstawowych umiejętności pływackich oraz zapewnienie bezpiecznego i przyjemnego spędzania czasu w wodzie.

U nas odbywają się zajęcia na dwa sposoby: indywidualne i w małych do 6 osób grupach zajęcia dla dzieci. Nasz program nauki pływania dla dzieci oparty jest na modułach nauczania dostosowanych do wieku i predyspozycji. Dzięki temu nasi instruktorzy mogą dostosować zajęcia do potrzeb i możliwości każdego dziecka.

Nasza szkoła pływania dla dzieci

Stawiając na jakość nauki pływania dla dzieci, staramy się prowadzić naukę pływania w bardzo prosty, nienarzucony sposób.

Wykwalifikowany personel

Nasza kadra to profesjonalni instruktorzy z dużym doświadczeniem w nauczaniu pływania dzieci. Instruktorzy posiadają wysokiej jakości szkolenia i zawsze chętnie udzielają wskazówek i porad, aby pomóc dzieciom w szybszej i bardziej efektywnej nauce pływania.

Urozmaicone zajęcia nauki pływania

Nasze szkoły oferują również zabawne zajęcia dodatkowe, dzięki którym dzieci poznają wodę i cieszą się nią. Nasze zajęcia dodatkowe obejmują gry wodne, zagadki i zabawy, a także naukę technik oddechowych i jak skutecznie nurkować.

Jeśli szukasz szkoły pływania, która zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo i radość z przebywania nad wodą, zajrzyj do nas. Nasze zajęcia dla dzieci odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie, więc nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.
https://www.instruktorchelmiec.pl/cennik-akademii-plywania/

Jak zapisać się na naukę pływania?

  • Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.
  • Zadzwoń do szkoły pływania.
  • Odwiedź szkołę osobiście w godzinach otwarcia.

Prowadzimy zapisy dla dzieci od trzeciego roku życia.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *